Skrajutės

  • skraijucių gamyba

SKRAJUČIŲ GAMYBA

Taip, čia tie lapeliai, kuriuos dalina gatvėse, meta į pašto dėžutes. Turbūt nujaučiate, kad skrajutės – tai viena iš labiausiai erzinančių reklamos sričių, tačiau ar žinote, kad jei perskaityta – tuo pačiu tai ir viena iš pačių efektyviausių reklamų? Tai tiesiai į rankas, su šypsena įteikta informacija. Kas gali būti geriau? Kas gali būti įtikinamiau? Tačiau ši reklama savo tikslą pasieks tik tokiu atveju, jeigu Jūsų skrajutės bus išskirtinės. Jei reklaminė skrajutė sugeba sudominti klientą – Jūs jau laimėjote. Jei norite, kad Jūsų skrajutės ne tik, kad neišmestų pasukę už kampo, bet kad ji sudomintų ir paprastą praeivį paverstų Jūsų potencialiu klientu, reklaminė skrajutė turi būti unikali. Mes Jums tokią sukursime ir atspausdinsime. Mes tai mokame. Mes tai darome. Mes žinome, ką darome.

Skrajučių gamyba turi būti gerai apgalvota. Ir ne tik dėl jos išskirtinumo ar originalumo. Šiai spaudinių rūšiai aktuali kaina, todėl siūlome reklamines skrajutes spalvotais viršeliais ir nespalvotais vidiniais lapais. Mes apgalvosime visus skrajučių gamybos klausimus už Jus ir pasiūlysime Jums patį tinkamiausią variantą. Jei Jūsų reklaminės skrajutės turi talpinti daug informacijos, jos gali būti susegtos sąsagomis, surištos spirale arba klijuotais viršeliais. Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir šiai reklamos sričiai keliamų tikslų.  Mūsų turima įranga įgalina darbus atlikti operatyviai ir kokybiškai, todėl Jūsų skrajučių gamyba – mūsų malonumas.

Būtent todėl patikėkite savo skrajučių spausdinimą mums – mes žinome, ką darome. Tiesiog ateikite arba paskambinkite mums, papasakokite mums savo idėją, o mes Jums sukursime Jums tokią skrajutę, kuri sudomins paprastą praeivį ir pavers jį Jūsų klientu. Mes tikrai pasiūlysime geriausią skrajučių gamybos variantą vizualiai, techniškai ir, žinoma, finansiškai.

MŪSŲ KONTAKTAI

DIZAINO PASLAUGOS

LANKSTYNUKŲ GAMYBA

SIENINIAI KALENDORIAI

KITOS SPAUDOS PASLAUGOS