Reklama ant transporto priemonių

  • reklama ant automobiliu

Susisiekite dėl šios paslaugos

REKLAMA ANT AUTOMOBILIŲ

Reklama ant transporto – mūsų mėgstamiausia ir puikiai įvaldyta sritis. Tiesą pasakius, reklama ant automobilio viena iš sričių, kur nepasididžiuodami galime pasigirti, jog esame tikri virtuozai.

KOKYBĖ

Mūsų patyrusi komanda užklijuos reklamas ant bet kokios formos lengvųjų automobilių, motociklų, mikroautobusų, autobusų, sunkvežimių, net lėktuvų ar laivų. Net ir ant tentų dengtų sunkvežimių.

Naudodami aukštos klasės įvairių rūšių lipniąją plėvelę, galime dekoruoti visą ar dalį Jūsų automobilio fotovaizdu. Šie lipdukai automobiliams gali išsiskirti įdomia faktūra arba netgi pakeisti viso Jūsų automobilio spalvą.

TERMINAI

Pagal kliento poreikius, automobilį apklijuojame per 1-8 valandas.

Specializuoto dizaino ir pilno dengimo automobiliai gali būti klijuojami iki 3 darbo dienų.

VIETA

Darbus atliekame tiek savo patalpose tiek ir vykstame į visus Lietuvos miesto pas klientus.

KODĖL TRANSPORTAS

Reklamos ant transporto srityje turime didžiulę patirtį ir esame tikri profesionalai. Bendradarbiaudami su sunkvežimių kėbulų gamintojais, esame užklijavę reklamą ant automobilių daugiau nei 7000-iams kėbulų – apie 20 ha reklaminio ploto, kuris prilygsta 27 futbolo aikštėms!

Reklama ant transporto priemonių yra viena efektyviausių šiuolaikinės reklamos rūšių. Tai – judanti reklama. Ji nestovi vietoje. Jūsų klientą ji gali pasiekti net ir pačiuose tolimiausiuose ir netikėčiausiuose kampeliuose. Kad ir kokių įdomių pomėgių turėtų Jūsų klientas, reklamą ant automobilio ar kitos transporto priemonės jis gali pamatyti visur. Net ir pelkėje ar žvejodamas ežere. Išnaudokite visas galimybes įtikinančiai reklamai. Automobilių apklijavimas turi būti atliktas profesionaliai, atsižvelgiant ne tik į oro sąlygas, bet ir maršrutus, kuriais automobilis važinėja bei, žinoma, tikslą, kurį turi pasiekti Jūsų reklama.

reklama ant automobilio

REKLAMOS ORIGINALUMAS

Automobiliams pritaikome individualų dizainą pagal automobilio formas ir kliento poreikius, dizaino darbai užtrunka nuo 3 iki 6 dienų.

Pas mus gimusi reklama ant automobilių tikrai kalbės. Ir kalbės Jūsų klientui suprantama kalba. Lipdukus automobiliams gauname iš patikimų ir ilgamečių partnerių, todėl dėl reklamos kokybės galite nesijaudinti. Tiesiog ateikite arba paskambinkite mums ir papasakokite mums savo reklamos ant automobilių idėją. Mes pasiūlysime geriausią variantą vizualiai, techniškai ir, žinoma, finansiškai.

MŪSŲ KONTAKTAI

REKLAMINIAI TENTAI

REKLAMOS DIZAINO PASLAUGOS

Siųsk užklausą ir sužinok kaip gauti radijo reklamą nemokamai

reklama ant transporto